Tagasi uudiste lehele

Põrkesummutid ja löögiterminalid

Meil on hea meel teada anda, et taaskord on Hydroseal OÜ tootevalik saanud korraliku täienduse! Seekord saavad rõõmustada eelkõige tee-ehitajad ning liiklusohutuse eest vastutavad ametkonnad, aga kaudselt muidugi ka kõik mootorsõidukitega liiklejad, sest müügile saabusid erinevad põrkesummutid, löögiterminalid ning lisaks ka elektrooniline monitooringussüsteem, mille saab tööle rakendada koos nende teeohutusseadeldistega.

16.08.2019

Kogu SMA kaubamärki kandev toodang pärineb Itaalia teeohutussüsteemide ja terviklahenduste tootjalt Industry A.M.S.. Oma 40-aastase tegevuse jooksul on firma lipukirjaks olnud kogemused, innovatsioon, usaldusväärsus ja kvaliteet ja nendest väärtustest on kantud ka kogu SMA põrkesummutite kollektsioon, mis on aastatega tõestanud ennast eelkõige just kõrge tuvalisuse, vastupidavuse ja kergelt paigaldatavuse läbi.

SMA tootevalik on päris lai ning sobitub liiklussõlmedesse nii linnades-asulates kui maanteedel ja isegi kiirteedel, kus kiirused küündivad üle 100 km/h. Olenevalt kaitstavate objektide iseloomust ning ruumilahendustest on saadaval väga erinevate mõõtmete ja tugevusastmega põrkeleevendeid, mis omakorda jaotatud erinevatesse tooterühmadesse:

  • paralleelsed põrkesummutid on saadaval neljas suuruses: 50P, 80P, 100P ja 110P/TL3;
  • laiu põrkeleevendeid on kolm versiooni: 80W, 100W ja 110W;
  • Semi-Wide-tüüpi põrkesummutit on saadaval lausa 9-s erinevas mõõdus ja selle täisnurkset trapetsoidi meenutav kuju võimaldab seda paigaldada kõikvõimalike asümmeetriliste objektide ja pöörete ette;
  • linnaruumi on eraldi välja töötatud erilahendused: City, Tree ja Armadillo;
  • spetsiaalselt põrkepiirete otstesse paigaldamiseks mõeldud löögiterminale on samuti kolme sorti: T1, T2 ja T4.

Lisaks neile lööke summutavatele mehaanilistele seadeldistele on Industry A.M.S. välja töötanud ka elektroonilise monitooringusüsteemi Geronimo, mis paigaldatakse põrkesummutite taha ning mis võimaldab õnnetuse korral reaalajas teavitada nii kiirabi, päästeteenistust kui politseid. Lisaks talletab süsteem automaatselt õnnetusest ka videopildi, millele tuginedes saavad operatiivteenistused kiirelt hinnata õnnetuse raskusastet ning sellest lähtuvalt otsustada ka õnnetusele reageerimise kiiruse vajalikkuse üle.

Mõningad fotod ka tootevalikust:

0
Minu ostukorv